10 września 2022

JAK PODRÓŻ MOŻE ZMIENIAĆ?

WARSZTAT ONLINE

Podróże w dalekie miejsca są wspaniałą możliwością doświadczenia nowych rzeczy, spróbowania nowych smaków, poznania nowych ludzi i zobaczenia pięknych miejsc. Jednak podróż może być czymś znacznie więcej! Poprzez świadome zauważanie swoich reakcji na to co nowe może być świetną okazją do głębokiej transformacji.

Żeby doświadczyć jak podróż może zmieniać zapraszam Cię na webinar, który będzie maleńką próbką wyprawy. W pierwszej części wprowadzę Cię w świat Meksyku, kraju który znam od lat, a do którego organizuję wyprawy rozwojowe. W czasie slajdowiska podzielę się tym co wydało mi się ciekawe lub w jakiś sposób zaskakujące. W drugiej części pomogę Ci zwrócić uwagę na Twoje reakcje. Przeprowadzę Cię przez ćwiczenie w nurcie psychologii zorientowanej na proces, które pomoże przemienić to co dalekie od Twojej tożsamości w nową siłę działającą na Twoją korzyść.

Nazywam się Natalia Konopczyńska. Jestem psychoterapeutką, trenerką i pilotką wycieczek. Organizuję wyprawy rozwojowe, których celem jest rozwijanie świadomego podróżowania, budowania połączenia pomiędzy podróżnikiem i mieszkańcami odwiedzanych miejsc. Moją pasją jest poznawanie siebie, świata i innych ludzi, a podróże kocham za możliwość doświadczania tego wszystkiego jednocześnie. Styczność z inną kulturą często jest spotkaniem z odmiennością, która mnie ciekawi. Staram się nie oceniać i zrozumieć to co inne, aby w ten sposób poszerzać perspektywę patrzenia na świat. Wyprawy rozwojowe organizuję z potrzeby dzielenia się moimi doświadczeniami, zachwytem nad pięknem świata oraz aby wspierać ludzi w uważności na siebie i innych. Podróżuję do Meksyku regularnie od niemal 10 lat i wciąż nie mam dość. Ogrom i różnorodność tego kraju dają mi pewność, że zawsze będę tu miała jeszcze coś do odkrycia.

Więcej info: https://wdrodzedopelni.pl/wyprawy-rozwojowe/

Prowadzący

Natalia Konopczyńska

Czas

10 września, godz. 11:00 - 13:00

Uczestnicy

Liczba osób nieograniczona