Dni Psychologii Procesu 2022

W ogniu zmian Dni Psychologii Procesu 2021

 

Zapraszamy na cykliczne wydarzenie, podczas którego można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, wykładach oraz umówić się na konsultacje. Nasi psychoterapeuci oraz psychoterapeutki czekają.  Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu. Partnerem wspierającym jest Fundacja Studium Psychologii Procesu.

Tematyka jest ciekawa i różnorodna, skupiająca się na metodach pracy z procesem.  Zapraszamy wszystkich sympatyków psychologii procesu oraz tych, którzy poszukują wskazówek do własnego rozwoju osobistego, czy też inspiracji do pracy ze swoimi klientami. Zajęcia są bezpłatne.

Motto przewodnie tegorocznego wydarzenia „My a Inni. Na progu nieznanego” zrodziło się z obserwacji wieloletniego problemu migracji i uchodźctwa, który ma miejsce w naszym kraju i krajach Europy.
Lęk przed nieznanym, obcym kulturowo. Niemoc w niesieniu pomocy wszystkim tak samo, legalnie. Niechęć do zmian i rozwijający się kryzys migracyjny wymuszony wojną. Jako społeczeństwo stoimy na progu nieznanego, innego jutra. Te zjawiska zainspirowały nas do tego, by spojrzeć na temat inności przez okulary psychologii procesu. Kim jest INNY, jak oddziałuje na nas, co w nas wywołuje? Do jakich odczuć nas zaprasza? W terapii często to, co inne wywołuje stan zaniepokojenia związany z naruszeniem pierwotnej tożsamości. Często towarzyszy temu obawa, lęk przed zmianą, zagrożenie utratą tego, co znane. Podczas proponowanych warsztatów chcemy Was zaprosić do eksploracji Waszych odczuć wobec inności, poszukania w tym inspiracji dla siebie jak też dla świata - tego wewnątrz, jak i na zewnątrz Was. Dotarcia tam, gdzie być może sami wcześniej się nie zapuszczaliście. 
Zapraszamy Was serdecznie. Spotkajmy się!

Terminarz

 

PARTNERZY WYDARZENIA