Psychoterapeuci

Sylwia Kieszkowska

Psycholog, Psychoterapeutka

Barcelona, online

Kontakt:

Mail: sylwia@kieszkowska.eu
Telefon: + 48 502593128
+34 622090522

Jestem psychologiem, psychoterapeutką i nauczycielem języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Od kilku lat prowadzę szkolenia indywidualne, grupowe oraz biznesowe w różnych środowiskach europejskich. Sporo pracuję także przez Internet.

Posiadam uprawnienia psychoterapeuty oraz rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją nauczyciela psychologii zorientowanej na proces. Od kilku lat szkolę się u nauczycieli polskich oraz zagranicznych (z Hiszpanii, Szkocji oraz Stanów Zjednoczonych).

W pracy terapeutycznej najbardziej fascynuje mnie spotkanie z drugim człowiekiem oraz towarzyszenie mu w odkrywaniu jego świata. Ważny jest dla mnie szacunek dla odmienności i różnorodności doświadczenia oraz wiara w mądrość płynącą z natury procesu. Szczególnie interesują mnie sny oraz proces śnienia w różnych kulturach.

Do moich pasji należą medycyna naturalna i praca z ciałem, a w szczególności joga. Jestem także instruktorem narciarstwa oraz windsurfingu. Kocham podróże, które za każdym razem są dla mnie refleksją nad bogactwem kulturowym i wielowymiarowością rzeczywistości.

Aktualnie mieszkam i pracuję w Barcelonie.

http://therapy-int.com