Psychoterapeuci

Oksana Dąbrowska

Psycholożka, Psychoterapeutka

Kontakt:

tel.: +48 504 077 358
oksana@dobrawioska.pl
www.dobrawioska.pl

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Psycholog, absolwentka UKSW. W 2014 roku obroniła doktorat i pozyskała tytuł PhD w dziedzinie psychologii klinicznej w MAUP (Międzyregionalna Akademia Zarządzania Personelem w Kijowie, Ukraina). Od wielu lat pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w programach rehabilitacji Fundacji "Dobra Wioska", której jest również założycielką oraz prezesem zarządu.

Posiada duże doświadczenie w pracy z rodzinami i dziećmi niepełnosprawnymi. Zajmuje się delfinoterapią, jest twórcą pierwszego polskiego programu delfinoterapii, realizowanego przez Fundację "Dobra Wioska".

Realizuje projekty związane z wykorzystaniem sztuki w edukacji i terapii. Jest konsultantką firm i organizacji oraz założycielką Interaktywnego Teatru Procesu, w ramach działalności którego rozwija metodę "Teatr procesu", opartą na technikach psychodramy i psychologii procesu. Prowadzi warsztaty, psychoterapię indywidualną i grupową.

Poza tym lubi śpiewać, muzykować, tańczyć i podróżować. Ma dwie dorosłe córki - Darię i Elizę.