Psychoterapeuci

Marzena Wasilewska

Kontakt:

Kontakt:
tel. 601 33 83 53
kontakt@angielski-psychologia.pl
www.angielski-psychologia.pl

Psycholog kliniczny, certyfikowana psychoterapeutka, członkini założycielka, wraz ze swoimi nauczycielami dr Bogną Szymkiewicz i mgr Tomaszem Teodorczykiem, Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu http://www.psychologia-procesu.org.pl, zrzeszonego w International Association of Process Oriented Psychology - http://www.iapop.com/pl/ i Polskiej Radzie Psychoterapii http://psychoterapiawpolsce.pl/.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, pracuje również wspólnie z kolegą terapeutą POP Tomaszem Szwedem z pacjentami w odmiennych stanach świadomości oraz ich opiekunami i rodzinami, pomagając wyjść z traumy w Klinice Budzik w Warszawie http://www.klinikabudzik.pl/pl/klinika/informacje-o-klinice-budzik.

Jest również lingwistką, lektorką i tłumaczką języka angielskiego.

Jej głównym obszarem zainteresowań są relacje. Zarówno wewnątrz-psychiczne, czyli z samym sobą, jak i międzyludzkie, czyli np.
z partnerem i rodziną, ale także szerzej w kontekście społecznym, tak w sytuacjach zawodowych jak i prywatnych. Między innymi prowadzi zajęcia warsztatowe o pamięci, stresie, autoprezentacji w ramach przedmiotu „Relacja: mówca – publiczność” na Kursie Retoryki Praktycznej, organizowanym w ramach studiów podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk https://ibl.waw.pl/pl/edukacja/kursy/kurs-retoryki-praktycznej-i-krytyki.

Jest także właścicielem biura nieruchomości. Ułatwia relacje międzyludzkie podczas stresującego procesu kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości, skutecznie doprowadzając obie strony do zawarcia korzystnych transakcji https://www.wamp.nieruchomosci.pl/.