Psychoterapeuci

Hubert Kulik

psychoterapeuta, psycholog

Gdańsk

Kontakt:

hubkulik@gmail.com
+ 48 607 731 314
skype: hubkulik

Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończył I fazę Programu Szkoleniowego i uzyskał uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Mieszka w Gdańsku, ukończył psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie współpracuje z ZUS jako konsultant. Doświadczenia zbierał min. w szpitalu psychiatrycznym, osrodku interwencji kryzysowej, przy wspieraniu osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Interesuje się medytacją (mindfulness), praktykował zen w londyńskim ośrodku medytacyjnym. Bliskie są mu takie filozofie, które starają się budować całościowy obraz świata, stąd ceni prace Kena Wilbera. Pasjonuje go mediacja i praca z konfliktem, stąd zainteresowanie praktycznym wykorzystaniem zasad głębokiej demokracji w pracy na poziomie indywidualnym, w parach, małych i dużych grupach. W przeszłości pasjonat autostopowych wypraw po świecie, obecnie prowadzi osiadły tryb życia jako szczęśliwy mąż i ojciec.

Odbyte szkolenia:

  • Studium Psychoterapii i Psychologii Procesu (ukończona I faza)
  • Roczny Program Edukacji Psychologicznej w Zakresie Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego – Instytut Treningu i Edukacji  Psychologicznej – A. Szulc