25 czerwca 2023 - Online

Sen - podróż w nieznany świat

WARSZTATY ONLINE

Zapraszam serdecznie na warsztaty "Sen - podróż w nieznany świat", podczas których poznasz tajemniczy i fascynujący świat snów. Warsztaty będą trwały trzy godziny i podczas nich będziemy pracować nad snami z wykorzystaniem metody Psychologii Procesu.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co kryje się za Twoimi snami? Jakie są ich tajemnice i co mogą Ci powiedzieć o Twoim życiu? Czy chciałbyś nauczyć się podążać za swoimi snami i odkrywać ich znaczenie?

Warsztaty "Sen - podróż w nieznany świat" są skierowane do wszystkich, którzy chcą poznać tajemniczy i fascynujący świat snów oraz odkryć nowe możliwości rozwoju, które tkwią w pracy ze snami. W czasie warsztatu konieczna jest zaangażowana obecność. Potrzebujesz komputera z kamerką, mikrofonu i przestrzeni, której nikt nie będzie zakłócał. Jest to warunek konieczny, by wziąć udział w warsztatach.

W trakcie spotkania skupimy się na psychologicznym znaczeniu śnienia i sztuki pracy ze snami jako elementami psychiki. W czasie warsztatów przedstawię podstawowe rozumienie snów z perspektywy psychologii procesu. Zajrzymy do koncepcji Freuda i Junga. Przyjrzymy się symbolicznemu wymiarowi śnienia i poznamy podstawy rozumienia języka snów. Będzie okazja do doświadczenia pracy z własnym snem w metodzie Psychologii zorientowanej na Proces.

Prowadzący

Rafał Wardowski

Czas

25 czerwca 2023, godz. 10:00-13:00

Uczestnicy

Liczba osób: 20