Psychoterapeuci

Adam Kościuk

Psychoterapeuta

Kontakt:

telefon: 790 00 49 60
mail: kosciukadam@gmail.com
www.refleksja.com

Jestem psychoterapeutą, konsultantem i trenerem. 

Posiadam uprawnienia psychoterapeuty oraz rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) należącego do Polskiej Rady Psychoterapii do prowadzenia terapii pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces. 

Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej współpracującego z International Association for Analytical Psychology, zajmującego się międzynarodowym programem kształcenia analityków jungowskich i psychoterapeutów analitycznych. 

Pracuję indywidualnie i z grupami. W pracy nad różnymi problemami interesują mnie szczególnie sytuacje i doświadczenia drugiej osoby. Myśli i emocje są kluczowe w rozwijaniu się i w pokonywaniu życiowych trudności. Dlatego staram się dotrzeć do tego, co kryje się w przeżyciach oraz pomagam doświadczyć ich pełniej. Uważam, że dzięki pracy terapeutycznej można lepiej zrozumieć siebie i spojrzeć na własną sytuację z uniwersalnej perspektywy. 

W wolnym czasie staram się spędzać dużo czasu w naturze, słuchając różnych odmian muzyki ambientowej i chillout?u. Nigdy nie pogardzę też dobrą książką - szczególnie taką która dotyczy tematów mitologicznych, świata symboli, czy też odmiennych stanów świadomości.