Psychoterapeuci

Paulina Szeromska

}

Kontakt:

tel 883 613 462,
paulina@punktpracynadsoba.pl,
http://punktpracynadsoba.pl

Psychologia jest moją największą pasją, którą przekułam na swój zawód. Od ponad 10 lat pracuję z innymi nad ich rozwojem a od 2011 jestem psychoterapeutką Psychologii Procesu. Po 4 letnim podyplomowym studiowaniu uzyskałam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, par oraz pracy z grupami.

W latach 2011 do 2014 działałam w ramach zespołu Laboratorium Procesu, które to działania były wspaniałym doświadczeniem współpracy z innymi terapeutami m.in. w projekcie Kliniki Śniącego Ciała. Stworzyłyśmy także wspólny program reintegracji społecznej dedykowany kobietom osadzonym w areszcie śledczym na Grochowie ?Wracam do siebie?. To były transformujące doświadczenia.

W tej chwili pracuję nad umocnieniem własnej praktyki indywidualnej. Rozwijam swój autorski projekt ?Punkt pracy nad sobą? (http://punktpracynadsoba.pl). W ramach tego pomysłu prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe m.in. dotyczące krytyka wewnętrznego, godzenia życia prywatnego z zawodowym itd. Współpracuję z innymi terapeutami np. współtworzę warsztat ?Kochaj i rób co chcesz? dotyczący rozwoju osobistego poprzez pracę zawodową.

Poza rolą terapeutki najmocniej doświadczam w tej chwili roli rodzica. Jest to dla mnie głębokie wyzwanie rozwojowe oraz źródło radości i miłości. Kocham podróże i ruch oraz bezruch i obserwację siebie. Pomiędzy nimi jest moje miejsce.