Psychoterapeuci

Anna Kot Mosakowska

}

Kontakt:

Kontakt:
tel.: 601 222 605
e-mail: anna.kot.mosakowska@gmail.com

Anna Kot-Mosakowska

Psychoterapeutka, coach, trenerka

 

Specjalizacja

Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych, pracuję z relacjami między parą, małżeństwem, przyjaciółmi, pracownikami itp. Wspieram ludzi na drodze rozwoju osobistego pragnących odnaleźć swoją życiową ścieżkę, talenty, zrealizować marzenia oraz poznać samych siebie. Pomagam osobom doświadczającym stresu, stanów lękowych, nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju oraz osobom będącym w kryzysie życiowym, a także decydującym się na zamiany związane z pracą, karierą, związkiem. Bliska mi jest praca ze snami oraz z symptomami chorobowymi. Moje wykształcenie mgr farmacji i wieloletnia współpraca z placówkami medycznymi dają mi wiedzę o różnych terapiach medycznych, które uzupełniają moją pracę psychoterapeutyczną. Pracuję także jako life coach oraz coach kariery, pomagając określać i osiągać własne cele życiowe i zawodowe.


Wykształcenie i doświadczenie

Szkolenie metodą psychologii zorientowanej na proces rozpoczęłam w 2006 roku i kontynuuję ten kierunek pracy i nauki jako wiodącą ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego. W drugiej fazie programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, którego jestem członkinią (obecnie jestem także w Zarządzie Towarzystwa), otrzymałam rekomendacje do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.


Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, wydziału farmacji . Od 2007 roku jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community i mam za sobą pracę z klientami indywidualnymi, współpracę z klientami biznesowymi oraz organizacjami pozarządowymi, m.in. w programach aktywizacji zawodowej kobiet. Ukończyłam również roczną Szkołę Treningu Grupowego oraz  trening interpersonalny. Szkoliłam się także w Focusingu organizowanym przez British Focusing Association.

 

Ukończyłam szkolenie oraz praktyki obejmujące pracę z osobami w stanach śpiączki oraz apalicznych i  ich rodzinami. Odbyłam także wielomiesięczny staż pracy z ludźmi z diagnozami psychiatrycznymi. Oba staże pod kierunkiem Artura Uranta i superwizją dr Bogny Szymkiewicz. Moimi nauczycielami, oprócz nauczycieli PTPP, są także rdzenni nauczyciele z różnych stron świata, m.in. Peru, Tuwy, Kaukazu, Meksyku oraz sama Przyroda.

 

Prywatnie

Jestem mężatką, mam dwoje dzieci, syna i córkę oraz dwa koty. Uwielbiam przyrodę, zwierzęta, drzewa, dzieci, taniec, aktywny wypoczynek o każdej porze roku (narty, rowery, żeglarstwo). Na co dzień staram się cieszyć drobiazgami, dostrzegać wokół siebie piękno i magię.