Twoja wyjątkowa moc - warsztat Kate Jobe
30-03-2019 - 31-03-2019

warsztat

TWOJA WYJĄTKOWA MOC jako terapeuty, coacha, facylitatora.
Wykorzystanie pracy z ciałem i ruchem w psychoterapii.

Wiedza o tym, kim jestem i jakie mam cele jest kluczowa w byciu efektywnym terapeutą, coachem czy facylitatorem. Być może nie masz żadnych wątpliwości co do tego, kim jesteś: „Kim jestem? Sobą, rzecz jasna.” Z drugiej jednak strony, nie zawsze jest to tak oczywiste. Zdarza się, że gubimy samych/same siebie gdy uaktywnia się jakiś kompleks, czy "dopada" nas jakaś osobista historia bądź pojawiają się silne emocje. Jest to szczególnie częste, kiedy pracujemy z wyjątkowo trudnym klientem lub wiemy, że musimy się wykazać, zdać egzamin, czy też kiedy czujemy wewnętrzne lub zewnętrzne oczekiwania co do tego, co powinniśmy/powinnyśmy robić. Właśnie wtedy często gubimy siebie. 

Wypracowanie metod, dzięki którym zyskasz świadomość (awareness), jak być obecnym, otwiera przed Tobą możliwości, które zmienią totalną klapę w coś satysfakcjonującego i niezwykłego. Obecnie wiemy, że ten rodzaj przytomności jest częścią tego, co nieświadome, a co dzieje się nie tylko w naszym umyśle, ale wyraża się też w ciele i poprzez ruchy, które wykonujemy. W ten sposób Twoja nieświadomość pokazuje Ci Twoje supermoce. Umiejętność wykorzystania tej świadomości Arny Mindell, twórca psychologii procesu, nazywa drugim treningiem.

Podczas tego warsztatu skoncentrujemy się na połączeniu pierwszego treningu, czyli wiedzy, którą możesz zdobyć z książek i od nauczycieli, z drugim treningiem, czyli wiedzą, którą zdobywasz dzięki tej szczególnej świadomości (special awareness).

Podczas warsztatu nauczymy się:

  • wykorzystywać drugi trening do poszerzania Twojej szczególnej świadomości (special awareness) i zwiększenia Twoich wyjątkowych mocy

  • jak i kiedy wprowadzać swoich klientów do drugiego treningu, a kiedy tego nie robić

  • wykorzystywać Techniki Ruchu Labana, aby pogłębić drugi trening i ułatwić kontakt z procesem śnienia w ciele

  • pracować z sytuacjami trudnymi, w których utknęliśmy lub, które są niemożliwe do rozwiązania i w których trudno jest pozostać w kontakcie ze sobą.

Prowadząca

KATE JOBE

Kate Jobe jest terapeutką certyfikowaną w Psychologii Procesu i pracującą tą metodą od ponad 30 lat. Jest także certyfikowanym analitykiem Technik Ruchu Labana i rejestrowaną Terapeutką metody Somatic Movement. Kiedy poznała Arny’ego Mindella, porzuciła karierę tancerki, żeby nauczyć się, jak pracować z procesami ukrytymi głęboko w ciele. 
Od tego czasu Kate pracuje nad rozwojem obszaru ruchu w Psychologii Procesu. Mieszka w Winterthur w Szwajcarii. Uwielbia pracować w ogrodzie i nadal tańczy, kiedy tylko nadarza się ku temu okazja. Sama mówi: „Fascynuje mnie to, w jaki sposób Praca z Procesem zakotwicza tajemnicze aspekty naszego istnienia poprzez kierowanie uważności na Naturę, która przejawia się przez nasze sny, ciała, relacje z ludźmi i wydarzenia w naszym życiu.”


Kate jest założycielką Processwork Institute w Portland w stanie Oregon i Processwork Ireland. Prowadzi szkolenia z Psychologii Procesu w Zurychu, Portland, Polsce, Atenach, Rosji i Barcelonie.

Więcej o Kate: www.katejobe.com

KONTAKT I ZAPISY

administracja@psychologia-procesu.org.pl
tel.: 504 422 124


Terminy:

Warsztat "Twoja wyjątkowa moc":
30 – 31 marca 2019

sobota: godz. 10:00 – 18:00, niedziela: godz.10:00 – 17:00

Warsztat superwizyjny:
piątek, 29 marca 2019, godz.10:00 – 18:00

Warsztat i superwizja będą tłumaczone na język polski.


Miejsce:  

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne
ul. Grażyny 13/15, Warszawa 


Opłaty:
290zł - warsztat superwizyjny
630zł - warsztat "Twoja Wyjątkowa Moc"
790zł - opłata za całość

Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu
mBank nr rachunku: 70 1140 2004 0000 3902 7572 5624

Warsztat organizuje: Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu.

Kalendarium Wydarzeń