Psychoterapeuci

Swietlana Świder

}

Kontakt:

Kontakt:
tel.: 0 501 556 716
svet.swider@gmail.com

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Urodziłam się w Moskwie, z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Od 1996 roku zajmuję się psychologią zorientowaną na proces. W 2000 roku ukończyłam intensywny kurs w Process Work Center of Portland, USA.
Od ponad 15 lat zdobywam doświadczenia w zakresie różnych metod pracy z ciałem i psychiką, leczenia i uzdrawiania, stosowanych na całym świecie. Skoncentrowałam moja uwagę na POP-ie jako na pełnym, spójnym systemie filozoficznym. Posiada on cały system technik działających i pomagających we wszystkich dziedzinach naszego wielowymiarowego życia.
Od wielu lat współorganizuję wyprawy do światowych ?miejsc mocy?(Indie, Tybet, Nepal, Bajkał), interesuję się tradycjami i religiami różnych kultur i narodów. 
Jestem Rosjanką, a moi przodkowie pozostawili mi także korzenie polskie i buriackie. Od lat mieszkam w Polsce, gdzie wraz z mężem wychowuję naszego 17-letniego syna Marcina.
W kraju prowadzę zajęcia psychologiczne w kręgu rosyjskojęzycznych imigrantów.