Konkurs Grantowy 2018/2019
29-11-2018

KONKURS GRANTOWY PTPP Edycja 2018/2019

Mamy ogromną przyjemność ogłosić II Edycję Konkursu Grantowego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu na projekty dotyczące grup lub/i osób marginalizowanych.

Konkurs skierowany jest do członków PTPP, studentów I i II fazy Studium Psychologii Procesu.

Projekty konkursowe mogą mieć formę warsztatów rozwojowych, procesów grupowych, badań naukowych, seminariów, wykładów, konferencji, akcji społecznych i innych działań popularyzujących idee psychologii procesu.

Projekty należy składać w terminie od 10 grudnia 2018 do 10 lutego 2019 roku na formularzu aplikacyjnym (do pobrania poniżej) i przesłać na adres Zarządu Towarzystwa: zarzad@psychologia-procesu.org.pl

Warunki udziału w Konkursie zostały szczegółowo opisane w regulaminie.

Granty finansuje Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu. Łączna pula środków, które przeznaczyliśmy na wszystkie projekty to 15 000 zł. Maksymalna kwota, o którą można się ubiegać w ramach jednego projektu, to 5000 zł.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Konkursie. Jest to szansa, żeby nadać realne kształty swoim pomysłom, ideom, snom i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla środowiska, przy okazji propagując idee i metody pracy z procesem.

Do pobrania:

Formularz Aplikacyjny [PDF]

Formularz Aplikacyjny [.doc] 

Regulamin Konkursu [PDF]

Kalendarium Wydarzeń