Psychoterapeuci

Paulina Chocholska

  Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.
Psycholog (Uniwersytet Wrocławski), wiceprezes Stowarzyszenia INTRO (które zajmuje się pomocą psychologiczną i działalnością informacyjną w tym zakresie). Prowadzi pomoc psychologiczną przez internet, pisze artykuły, prowadzi warsztaty, programy profilaktyki uzależnień oraz pomocy osobom doświadczającym przemocy - projekty realizowane na zlecenie Urzędu Miasta Wrocławia oraz wspierane przez FIO. 
Współautorka książki " Uzależnienie od komputera i internetu u dzieci i młodzieży " . Pracuje z osobami mającymi problemy z różnymi uzależnieniami. Prowadzi swoją poradnię internetową. 
Interesuje się snami i ich funkcją w rozwoju osobistym, odmiennymi stanami świadomości (śpiączka), trudnościami w relacjach międzyludzkich. 
Współpracuje z ośrodkiem terapeutyczno-szkoleniowym Akademia Psychologii Zorientowanej na Proces, założonej przez Tomasza Teodorczyka (Warszawa, ul. Madalińskiego 89/1).
Mężatka, ma syna. Lubi jeździć na nartach oraz podróżować. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. 
W ramach praktyki prywatnej prowadzi terapię indywidualną dorosłych, terapię par, warsztaty rozwoju osobistego. Możliwa terapia w jęz. angielskim.