Psychoterapeuci

Ola Muller

}

Kontakt:

Kontakt:
ola.muller@tlen.pl
tel. 517 732 274

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I Fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii procesu.
Jestem psychologiem i coachem, certyfikowanym konsultantem Insights Discovery. Jako trener umiejętności miękkich prowadzę także szkolenia dla firm i instytucji oraz warsztaty rozwojowe. 
Na swojej ścieżce rozwojowej poznawałam takie metody jak: NLP /Hermann Muller Walbrodt/, Integrująca Obecność /Collin Sisson/, Biofeedback HeartMath czy Racjonalna Terapia Zachowań. 
Od kilku lat zgłębiam POP, który cenię jako niezwykle elastyczne i twórcze podejście, pozwalające wykorzystać dotychczasowe doświadczenia i pracować z Klientem w wielu wymiarach. 
Interesuję się medycyną naturalną i metodami pracy z ciałem. W pracy indywidualnej staram się łączyć analityczne myślenie z intuicją oraz budowaniem relacji opartej na głębokim zaufaniu 
i akceptacji.
W pracy z drugim człowiekiem najbardziej fascynującym procesem jest towarzyszenie w odkrywaniu jego świata. Odkrywaniu zgodnym z założeniem, że "wszystko jest w nas" - zarówno ograniczenia, jak i możliwości, aby z tymi ograniczeniami sobie poradzić.