Psychoterapeuci

Michalina Palarz Prochal

}

Kontakt:

Kontakt:
tel. 795 479 067
e-mail: radocka@gmail.com

Jest z wykształcenia psychologiem. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu doprowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod stalą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. w pracy naukowo-dydaktycznej na Uniwersytecie Śląskim na Wydziale Psychologii, jako wiceprezes Spółdzielni Pracy Psychologów w Katowicach, prowadząc szkolenia w ramach programu Kapitał Ludzki. Zajmowała się tłumaczeniami literatury psychologicznej z języka niemieckiego, jest autorką artykułów popularyzatorskich z różnych obszarów psychologii (np. o zastosowaniu metody mindfullnes w profilaktyce depresji, o kształtowaniu zachowań metodami pozytywnymi).
Obecnie pracuje w Poradni Psychologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego, a także prowadzi praktykę prywatną.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu
Bardzo inspirujące było dla niej zawsze i jest łączenie wiedzy psychologicznej z mądrością tradycji duchowych. Jej wielką fascynacją intelektualną jest Ken Wilber.
Prywatnie zajmuje się ukochanymi psami - hodowlą i szkoleniem, jest także instruktorem jazdy konnej. W wolnych chwilach pisze ikony. Mieszka na wsi pod Wadowicami.