Psychoterapeuci

Marzena Wasilewska

}

Kontakt:

Kontakt:
tel. (22) 751 30 13
tel. kom. 0 601 33 83 53
wampmarzena@wp.pl
www.angielski-psychologia.pl

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces. 

Jestem od 30 lat mężatką i matką dorosłej córki. Mieszkam w podwarszawskich Łomiankach, gdzie prowadzę prywatny gaboinet psychoterapeutyczny. Wspieram rozwój indywidualny, par i rodzin. Przyjmuję klientów również w Warszawie na Żoliborzu. 

W latach osiemdziesiątych studiowałam Lingwistykę Stosowaną na U.W., byłam pilotem wycieczek zagranicznych, zajmowałam się krawiectwem i dziewiarstwem, a potem w latach dziewięćdziesiątych wraz z mężem wytwarzaniem srebrnej biżuterii. Następnie przez osiem lat prowadziliśmy sklep jubilerski "Dzwonnica" na Starówce w Warszawie. Dzięki wspaniałemu personelowi było to miejsce, gdzie nie tylko można było kupić biżuterię, ale także leczyć duszę. Między innymi to skłoniło mnie do studiów 
psychologicznych. Od 1999r. zajmuję się pracą z procesem. Brałam udział w licznych warsztatach psychologicznych nauczycieli polskich i zagranicznych. Ukończyłam dwuletnie szkolenie pracy z procesem i w 2005r. I fazę programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces.

Jestem mgr psychologii klinicznej po studiach w Wyższej Szkole Finansów I Zarządzania, a także tłumaczem i nauczycielem angielskiego. Jako psycholog-psychoterapeuta współpracuję z kliniką Budzik prowadzoną przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo". Prowadzę warsztaty i wykłady na studiach podyplomowych organizowanych przez Instytut Badań Literackich PAN. Szczególnie interesuje mnie praca z problemami relacyjnymi, rozwiązywanie konfliktów i mediacje w organizacjach, rozładowywanie napięć i stresów, 
praca z ciałem oraz problemami natury neuro-psychofizjologicznej.

Moje hobby to ogród. Lubię podróżować.