Uprawnienia

Jakub Kielczyk

}

Kontakt:


Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
ul. Gocławska 11 / Warszawa
+48 604 119 622
jakub@kielczyk.pl
tel. (22) 810 07 46
www.kielczyk.pl

 

Psychoterapeuta

Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających promów w relacjach z ludźmi, stanach depresyjnych, zaburzeń nastroju oraz będącymi w przełomowych momentach życia, zmianie zawodu, problemach w związku, czy w pracy. Prowadzę warsztaty z pracy z ciałem i grupy wsparcia. Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko, zbiegów in-vitro i procesem adopcyjnym.

Moje wcześniejsze doświadczenia są związane z branżą reklamową i IT. Pracowałem jako projektant graficzny, przez 10 lat prowadziłem agencję reklamową / interaktywną tworząc projekty graficzne i systemy webowe na potrzeby małych i dużych firm.

Wykształcenie

Ukończyłem studia techniczne na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, tytuł magistra inżyniera Automatyki i Robotyki o specjalizacji Techniki Multimedialne. Wraz z utworzeniem Pracowni Psychorozwoju Kielczyk (placówki psychologicznej) w 2009 roku zaczęła się moja przygoda z psychologią, która zaowocowała porzuceniem przeze mnie dotychczasowej drogi i zajęcie się psychologią oraz rozpoczęciem szkolenia psychoterapeutycznego. 

Ukończyłem I fazę programu szkoleniowego w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu, posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i pracy z grupami, a obecnie jestem II fazie i w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Ukończyłem kursy pracy z ciałem „Ciało w procesie terapeutycznym” i „Focusing” w Ośrodku Intra certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłem w wielu kursach związanych z pracą 


z ciałem, ruchem, mindfullness, focusing, pracą z grupami 


i z parami w konflikcie.

 

Doświadczenie

Moje doświadczenie opiera się na wieloletniej pracy na poziomie osoby organizującej i zarządzającej pracą placówki psychologicznej. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii im. Waleriana Łukasińskiego, gdzie pracowałem z osobami z zaburzeniami psychicznymi przewlekle somatycznie chorymi, wymagającymi całodobowej opieki.

W swojej pracy korzystam z ideologii i podejścia humanistycznego, uzupełnione o metody szeroko pojętej pracy z ciałem,  w POP fascynuje mnie praca w kanale prioprocepcji i ruchu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Brałem udział w szkoleniach i spotkaniach z cyklu pracy ze światem WorldWork organizowanej przez Process Work Insitute.

Prywatnie

Mąż cudownej żony i tata wspaniałego syna. Uwielbiam góry i wspinaczkę, fascynuje mnie motoryzacja, amator-koszykarz, amator-narciarz.