Psychoterapeuci

Jakub Kielczyk

Jakub Kielczyk psychoterapeuta psychoterapia procesu}

Kontakt:

+48 604 119 622
jakub@kielczyk.pl

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
ul. Gocławska 11 / Warszawa
tel. (22) 810 07 46
www.kielczyk.pl

Specjalizuję się w terapii indywidualnej oraz par dla osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach, stanach depresyjnych oraz będącymi w przełomowych momentach życia, zmianie zawodu, problemach w związku. Prowadzę warsztaty z pracy z ciałem i ruchem. 

Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko, zbiegów in-vitro i procesem adopcyjnym. Pracuję z parami oraz indywidualnie.

Wykształcenie

Ukończyłem I fazę programu szkoleniowego w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu, posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i pracy z grupami, a obecnie jestem II fazie i w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Ukończyłem kursy pracy z ciałem „Ciało w procesie terapeutycznym” i „Focusing” w Ośrodku Intra certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłem w warsztatach związanych z pracą z ciałem i  ruchem w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

Doświadczenie

Prowadzę od 10 lat własny ośrodek psychoterapii w Warszawie. 

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii, gdzie pracowałem na odziałach z osobami z zaburzeniami psychicznymi, przewlekle somatycznie chorymi, wymagającymi całodobowej opieki.

Uczesniczyłem w projekcie społecznym Przeciwdziałanie Depresji prowadząc grupe terapeuczyną dla osób borykających się z depresją w dziennym ośrodku wsparcia.

Brałem udział w szkoleniach i spotkaniach z cyklu pracy ze światem WorldWork organizowanej przez Process Work Insitute.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Wchodzę w skład zarządu Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.

Prywatnie

Spełniony mąż i tata. Jestem miłośnikiem gór i wspinaczki, fascynuje mnie motoryzacja, uprawiam amatorsko koszykówką i narciarstwo.